you are in: home page / products

products

TMS Poland Sp. z o. o. - to spółka zajmująca się projektowaniem, produkcją i dostarczaniem krajowym i zagranicznym Klientom zaawansowanych technologicznie rozwiązań telematycznych. Oferujemy kompletne systemy wraz z pakietem wyspecjalizowanych usług służących optymalizacji kosztów eksploatacji maszyn roboczych i pojazdów.

System TMS umożliwa maksymalizację efektywności wykorzystania ciężkiego sprzętu - jest to zintegrowane rozwiązanie składające się z wyspecjalizowanego sprzętu, oprogramowania, infrastruktury telekomunikacyjnej i pakietu usług.

System TMS jest specjalistycznym rozwiązaniem stworzonym od podstaw dla maszyn roboczych. Koncentrując się na zwiększeniu wydajności maszyn system pozwala znacząco obniżyć koszt realizacji zadania.

nasze zasady są jasne

  • działamy kompleksowo i systemowo,
  • bierzemy odpowiedzialność za to co robimy,
  • jesteśmy zorientowani na cele,
  • myślimy i działamy długofalowo,
  • zapewniamy informacje i gotowe raporty dla wszystkich szczebli zarzadzania.

Spotkanie z jednym z naszych konsultantów pozwoli na sprecyzowanie Państwa potrzeb i dostosowanie do nich konfiguracji systemu oraz zakresu naszych usług. Jesteśmy pewni, że realne efekty wdrożeń i sukcesy naszych Klientów są wystarczającym argumentem by zainwestować w rozwiązania TMS.

Prosimy o telefon (32) 736-65-95 lub e-mail na adres biuro@tms-poland.com a nasz przedstawiciel niezwłocznie skontaktuje się z Państwem i dokona niezobowiązującej prezentacji naszego systemu.

 

our clients