you are in: home page / products

products

TMS Poland Sp. z o. o. - to spółka zajmująca się projektowaniem, produkcją i dostarczaniem krajowym i zagranicznym Klientom zaawansowanych technologicznie rozwiązań telematycznych. Oferujemy kompletne systemy wraz z pakietem wyspecjalizowanych usług służących optymalizacji kosztów eksploatacji maszyn roboczych i pojazdów.

System TMS umożliwa maksymalizację efektywności wykorzystania ciężkiego sprzętu - jest to zintegrowane rozwiązanie składające się z wyspecjalizowanego sprzętu, oprogramowania, infrastruktury telekomunikacyjnej i pakietu usług.

System TMS jest specjalistycznym rozwiązaniem stworzonym od podstaw dla maszyn roboczych. Koncentrując się na zwiększeniu wydajności maszyn system pozwala znacząco obniżyć koszt realizacji zadania.

nasze zasady są jasne

  • działamy kompleksowo i systemowo,
  • bierzemy odpowiedzialność za to co robimy,
  • jesteśmy zorientowani na cele,
  • myślimy i działamy długofalowo,
  • zapewniamy informacje i gotowe raporty dla wszystkich szczebli zarzadzania.

Spotkanie z jednym z naszych konsultantów pozwoli na sprecyzowanie Państwa potrzeb i dostosowanie do nich konfiguracji systemu oraz zakresu naszych usług. Jesteśmy pewni, że realne efekty wdrożeń i sukcesy naszych Klientów są wystarczającym argumentem by zainwestować w rozwiązania TMS.

Prosimy o telefon (32) 736-65-95 lub e-mail na adres biuro@tms-poland.com a nasz przedstawiciel niezwłocznie skontaktuje się z Państwem i dokona niezobowiązującej prezentacji naszego systemu.

 

our clients

 TMS System works in over 100 quarries, sand and gravel pits and cement plants, as well as infrastructure companies. Our customers are the worlds leading companies in the industry.